середа, серпня 31

У Росії туристи кинули в горах травмованого товариша, щоб встигнути на літак

У Росії туристи з Москви кинули в горах свого травмованого товариша, щоб встигнути на зворотний літак додому.Про це повідомляє Головне управління МНС Росії, новину передає «Преса України».

Повідомляється, що дана подія сталася в горах природного парку «Ергаки» в Красноярському краї. Так, під час походу 30-річний турист з Москви пошкодив зв'язки на нозі і не зміг самостійно пересуватися. Замість того, щоб допомогти своєму товаришеві, четверо інших туристів поспішили в аеропорт на зворотний рейс додому. При цьому туристи навіть не стали повідомляти рятувальників про те, що в горах знаходиться їх травмований колега.

Про те, що сталося рятувальники дізналися лише через добу. Відповідну інформацію співробітникам МНС надала мати постраждалого. На вказане місце була направлена ​​чергова варта рятувальників, яка надала постраждалому необхідну медичну допомогу і допомогла дістатися до турбази.

Раніше повідомлялося, що альпініст із Росії загинув під час підкорення гори Ельбрус. Чоловікові стало зле на висоті приблизно 5300 метрів над рівнем моря.