понеділок, серпня 29

Стало известно почему Россия проводит мобилизацию…Держитесь!

Речник російського Президента Дмитро Песков розповів, навіщо РФ проводить мобілізаційні заходи, – про це replyua.net стало відомо з повідомлень російського інформаційного порталу Lenta.ru.
Сообщает http://www.unn24.com.ua. Сообщает
Так, за словами Пескова, раптові перевірки боєготовності у російських міністерствах і відомствах та мобілізаційні процедури є «рутинною діяльністю і проводяться постійно». Відповідно до указу, опублікованого сьогодні, двадцять дев’ятого серпня 2016 року, цього разу в навчаннях візьмуть участь Мінзв’язку, Мінфін, Міністерство промисловості та торгівлі, Росрезерв та Банк Росії.

У свою чергу, очільник комітету оборони в російському парламенті та колишній командувач Чорноморського флоту РФ Володимир Комоєдов запевнив журналістів, що йдеться лише про підвищення боєготовності, а не про демонстрацію сили. За його словами, «брязканням зброєю» можна назвати навчання українських збройних сил, а не російських.

Нагадаємо, на території Російської Федерації, в тому числі – окупованого Криму, проводяться чергові військові навчання. Таким чином буцімто перевіряється боєготовність Південного, Pахідного і Центрального військових округів та Північного флоту.