середа, вересня 14

НА ДОНБАСІ ЛІТАЮТЬ ВИНИЩУВАЧІ РФ

Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко", радник міністра інформаційної політики Олександр Бригинець заявив, що вранці 14 вересня особисто спостерігав російські винищувачі, які пролітали над Донбасом.
Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook. Сообщает http://kozak.co.ua/

За його словами, чотири літаки пролетіли зі сторони Луганська через Горлівку в бік Маріуполя і через кілька хвилин повернулися назад. Через деякий час один винищувач повернувся і почав виконувати показові маневри над Горлівкою.

"Сьогодні о 5.45-6.00 був свідком проходу російських винищувачів над територією окупованого Донбасу.

Спостерігав їх з району Авдіївки. 4 літаки пройшли зі сторони Луганська через Горловку в бік Маріуполя і через кілька хвилин повернулися назад. О 6.05 п'ятий літак повернувся і почав робити показові маневри над Горловкою.

Висота польоту за нашими приладами - 6 000 метрів, віддаленість від лінії зіткнення - близько 15 км в глибину окупованих територій. Цей маневр окупаційні війська проводять 5 день підряд. Здивований, що немає відповідних заяв наших військових. Нагадаю, згідно Мінських Домовленостей польоти військової авіації заборонені. Крім того, очевидно, що у т.з.

"ДНР" не має своїх винищувачів і навіть формально визнати ці літаки 'сепаратистськими' неможливо. Вчора Захарченко оголосив про чергове перемир'я. Мало того, що всю ніч лупашили мінометами, танком і 122мм по "промці" (промзона), Красногорці і Кераміку. Візуально бачив окремі траекторії Граду, так ще й літаки почали застосовувати. Не даремно вчора Турчинов згадав про проблеми нашого ПВО