середа, вересня 14

БЕЗСМЕРТНИЙ НАЗВАВ СЛАБКЕ МІСЦЕ КРЕМЛЯ

США не змінюватимуть позиції щодо Росії незалежно від результатів виборів президента.
Про це в телеефірі "5 каналу" заявив колишній посол в Білорусі Роман Безсмертний. Сообщает http://kozak.co.ua/

"Є надслабке місце у політиці Кремля. Це - тема Вашингтона. У Києві стереотипно вважають, що Трамп кардинально поверне зовнішню політику США. Такі спроби завершаться для нього імпічментом.

Питання зовнішньої політики і риторики Вашингтона не у руках президента. Немає різниці від можливої політики адміністрації Клінтон і Трампа. Проблема буде у стосунках США і Європи", - розповів він.

За словами політика, адміністрація Клінтон "вмовлятиме європейців триматися чіткої позиції (щодо агресії Росії. - Gazeta.ua)". Безсмертний вважає, щойно Європа піде на зустріч Кремлю, США різко виступлять проти. "За Трампа може буде різкий розворот, якого ми не чекаємо. Як тільки умовно Саркозі чи Штайнмайєр піде на зустріч Кремля - Вашингтон різко виступить проти", - пояснив політик.

США зацікавлені у подальшій допомозі Україні, вважає колишній посол. "Проблеми є лише в одному. Якщо європейська політика буде скоординована і зважатиме на зовнішньополітичну доктрину США, тоді в України буде шанс на поступовий розвиток", - додав Безсмертний.