суботу, березня 28

Україна програла іспанцям в Севільї (ВІДЕО)

Збірна України з футболу на виїзді мінімально поступилася екс-чемпіонам світу – збірній Іспанії з рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи забив Альваро Мората. Новину повідомляє «Преса України».
 Не дивлячись на пропущений гол, збірна України достойно виглядала на футбольному полі. Жовто-сині грали другим номером, непогано працювали в захисті й перехоплюючи атаки «Червоної фурії» та намагаючись знайти успіх в контратаках.
  Однак удача відвернулася від Михайла і його підопічних. На 27 хвилині нападник італійського «Ювентуса» Альваро Мората покарав захисників за помилку. Забитий в першому таймі гол став єдиним і переможним в зустрічі. Українці могли зрівняти рахунок, однак не щастило.
 Гарні моменти були в Ротаня, Федецького, але або виручав голкіпер іспанців Ікер Касільяс, або м’яч йшов мимо сітки воріт. Наприкінці матчу трапилася прикра травма в нападника синьо-жовтих, «динамівця» Артема Кравця. Зіткнувшись із захисником іспанців, Артем розбив брову та змушений був покинути поле. Нажаль Україна поступилася. Однак журити хлопців у програші не можна. Вони виклалися на повну та показали непогану гру.