Парламентська асамблея Альянсу визнала обгрунтованими прагнення України щодо вступу в організацію.
Підсумкова декларація весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО містить посилання на “євроатлантичні прагнення” України.
Про це йдеться в підсумковому рішенні асамблеї, яке оприлюднив сайт асамблеї, а також сайт місії України при НАТО, повідомляють Патріоти України. У повідомленні української дипмісії йшлося про визнання в цьому документі “євроатлантичної перспективи нашої держави”, однак текст документу, пізніше доданий дипломатами у новину, свідчить, що ухвалене формулювання – менш амбітне.
Як відзначила народний депутат та член української парламентської делегації в НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе, Україні вдалося отримати підтримку всіх 28 країн і отримати в тексті поправки – визнання зміни політики України щодо відновлення її євроатлантичного курсу. “Вітаю колег з делегації з першим маленьким успіхом і з неймовірним досвідом парламентської дипломатії!” – зауважила Климпуш-Цинцадзе. Зазначимо, що наразі лишається чинним рішення Бухарестського саміту НАТО, в якому стверджується, що “Україна буде членом НАТО”.
Тримайте за нас кулаки - зараз в цьому приміщенні Угорського парламенту відбуватиметься голосування ПА НАТО по Декларації по розширенню НАТО, де поки що нема жодної згадки про Україну.... Ми працюємо над зміною такої ситуації...
Парламентська Ассамблея НАТО ПРИЙНЯЛА поправку української делегації до кінцевих резолюцій. Згідно з поправкою НАТО визнає відновлення євроатлантичних намірів України. Керівник делегації Івана Климпуш- Цинцадзе зробила все необхідне щоб це відбулось. Тепер у нас є кандидатура на суперового міністра закордонних справ !
Ivanna Klympush-Tsintsadze
Нам вдалося!
Це був чудовий новий досвід роботи української парламентської делегації в НАТО! В резолюцію щодо розширення, в проекті якої з очевидних причин не було сказано жодного слова про Україну, бо йшлося лише про країни, які заявили про намагання отримати членство та в той чи інший спосіб просунулися на цьому шляху (включно з Грузією!), нам з допомогою колег з делегацій Британії Канади, Литви, Польщі, США, Туреччини вдалося зареєструвати, а потім і отримати підтримку в...
Показати більше...