неділя, вересня 27

На Генасамблеї ООН очікують капітуляції Росії – Нусс

На полях Генеральної Асамблеї ООН сьогодні твориться історія не тільки Росії та України, але й інших країн, які зазнали російську агресію або є її союзниками. 

Головне завдання трансатлантичної коаліції в ході засідання ГА ООН - демілітаризація Росії і деескалація її агресії на території України та інших країн.


Про це пише у соцмережі політичний оглядач Павло Нусс, новину передає «Преса України».


«Після ГА ООН можуть підписати міжнародний меморандум. У ці дні вершиться історія на полях Генеральної Асамблеї ООН, і в цьому процесі українське питання відіграє одну з ключових ролей, і немає сенсу вкотре аргументувати геополітичну важливість української держави і підвищений інтерес світових держав до встановлення миру і стабільності в Україні, у східноєвропейському регіоні. Головне завдання трансатлантичної коаліції в ході ГА ООН, яка вже сьогодні трансформована в антипутінську коаліцію – демілітаризація Росії і деескалація її агресії на території України. В цей же пакет завдань включено і найважливіше «сирійське питання»», - пише Нусс.

Експерт зазначає, що світові лідери очікують капітуляції Росії. Цілком можливо, що в Нью-Йорку буде підписано документ, який за значимістю буде відповідати Будапештському меморандуму. Якщо ситуація буде розвиватися відповідно до задуманого Заходом плану, то з Росії буде знята частина санкцій, що дозволить російській економіці вижити.


«Буду максимально короткий в своїх висловлюваннях, і відразу скажу суть даного поста: від результатів переговорів США і Росії залежить і подальша стратегія Президента Порошенка і його адміністрації. Мова йде про можливе підписання міжнародного документа по аналогії Будапештського меморандуму, у разі фактичної капітуляції Путіна, і прийняття Росією умов України і Вашингтона. Умови відомі, вони чітко викладені в мінських протоколах. У разі згоди Путіна виконати всі положення мирного плану Президента України», Захід буде готовий піти на зниження рівнів секторальних і персональних санкцій (поза рамках «кримського кризи», а тільки ті, які введені через агресію РФ на сході України), що дозволить уряду РФ уникнути краху російської економіки», - зазначає Нусс.

Прогнозувати ситуацію з Кримом стане можливим після завершення переговорів Обами і Путіна та консультацій лідерів держав «нормандської четвірки».

«У такому випадку міждержавний конфлікт між Києвом і Москвою, звичайно ж, не вичерпано, тому що залишається невирішене питання «кримської кризи». Зараз я свідомо проігнорую аналіз і прогноз дій України і Заходу в питанні деокупації, за вищевикладеної причини. Прогнозувати стане можливим після переговорів Обами і Путіна, і за результатами консультацій лідерів держав «нормандської четвірки», - резюмує він.





Джерело: http://uapress.info/uk/