Глава МНС РФ Пучков заявив: "Практично немає шансів на те, що хтось із тих 26 гірників, що залишалися в шахті, вижив".
У ніч на 28 лютого, в російській Воркуті на шахті "Північна" стався третій потужний вибух.
В результаті трагедії загинуло шестеро людей, ще п'ять постраждали. За попередніми даними, рятувальники загинули через вибух метано-повітряної суміші, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Рятувальники працювали під землею в дуже важких умовах - з моменту аварії в шахті існувала загроза повторного вибуху. Рятувальники, які спустилися в шахту, вели пошуки 26 шахтарів, яких поки немає в списках ні живих, ні мертвих.
Глава російського МНС Володимир Пучков заявив, що практично немає шансів на те, що хтось із тих 26 гірників, які залишалися в шахті, вижив.
"Ми змушені констатувати, що всі параметри, які склалися на аварійній ділянці шахти, не дозволяють комусь вижити. Дані показують, що в тому районі підземного простору, де знаходилися 26 шахтарів, висока температура, немає кисню. І епіцентр третього вибуху припав якраз на цю ділянку ", - говорить міністр.
За словами технічного директора ВАТ "Воркутауголь" Дениса Пайкина, людей, що залишилися в живих в результаті аварії на шахті немає.
Нагадаємо, 11 лютого в результаті вибуху на шахті "Воркутинська" в республіці Комі загинули 18 осіб.
