Губернатор Севастополя Сергій Меняйло заявив, що окупований РФ Крим готує "шах і мат" ідеологам енергетичної блокади півострова.
Новину передає "Преса України".
Меняйло повідомив, що у першому кварталі 2017 року планують запустити перший блок нової сучасної теплоелектростанції під Севастополем, яка будується на Федюхіних висотах.
"Разом з енергомостом з Кубані це буде шах і мат для ідеологів кримської енергоблокади", - підкреслив глава окупованого Севастополя.
За словами Меняйла, незалежність регіону буде забезпечена з двох незалежних джерел — енергоміст і власна сучасна ТЕС.
"Це буде два основних джерела енергії. Будь-які енергоблокади вже будуть не страшні, так як регіон забезпечить себе електрикою на 100%", - наголосив він.
Нагадаємо, влада Криму офіційно відмовилась від електроенергії з України.
Напередодні українська сторона запропонувала домовитись про умови подачі електрики із Херсонських ЛЕП, однак на півострові заявили, що не розглядають такої пропозиції.
Мовляв Крим розраховує виключно на перетікання електроенергії з материкової Росії та на розвиток власної генерації. Про це повідомив перший віце-прем'єр кримського уряду Михайло Шеремет.
\\:
