пʼятниця, квітня 1

В американській Вірджинії застрелили поліцейського


Зловмисник відкрив вогонь по поліцейських, коли ті брали участь у міських навчаннях.

У столиці штату Вірджинія, Річмонді, трапилася стрілянина.

Сообщает: http://uapress.info/uk/



В ній загинув співробітник правоохоронних органів. Інцидент трапився на одній з автобусних зупинок міста.

 Нападник вистрілив у груди одному з поліцейських. Правоохоронці брали участь у міських навчаннях. Окрім того, щонайменше троє цивільних теж отримали поранення.

Полісмени відкрили вогонь по нападнику та застрелили злочинця. Помер у лікарні від отриманих поранень і співробітник поліції. Двоє місцевих мешканців теж були госпіталізовані з пораненнями. Наразі невідомо, яка кількість людей постраждала внаслідок стрілянини. Називалися цифри від трьох до шести осіб.

Нагадаємо, що в  понеділок, 28 березня, у центрі з прийому відвідувачів американського Капітолію невідомий чоловік відкрив стрілянину.