пʼятниця, липня 29

Крим отримав "ляпас" від Путіна, – російські опозиціонери

Крим втратив автономний статус у Росії. Тепер він частина Південного федерального округу, що значно обмежує його права.
Такі дії – це ляпас по обличчю окупаційної влади півострова. Так вважають російські опозиціонери. Повідомляє http://24tv.ua/

Таким чином для Путіна Крим тепер немає жодного особливого статусу чи політичної автономії, вважають російські політики.

Це суто такий політичний крок, поставити точку в анексії. Показати всьому світу, що Крим тепер просто глибока внутрішня російська територія,
– переконана російська політична діячка Ольга Курносова."Округа – це позаконституційна річ, суто внутрішньопрезидентська історія. Те, яким чином президент здійснює нагляд за територією. Іншого смислу, окрім психологічного, це рішення не має", – зазначає екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

Нагадаємо, 28 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким позбавив анексований Крим особливого статусу і вніс півострів до складу Південного федерального округу Росії.