Водієм, який стріляв та влаштував потрійну аварію на окружній Києва, виявився депутат Макарівської районної ради Матвій Євсеєнко.
Про це повідомив активіст Роман Синіцин на своїй сторінці у Facebook. Повідомляє http://24tv.ua/
"Сьогодні вночі він (Матвій Євсеєнко, – 24) напився і побився з таксистами. Стріляв з пістолета. По приїзду патрульної поліції України почав тікати на автомобілі Toyota Prado , поліція почала здійснювати погоню. Родина, що їхала у "Волзі", з важкими травмами у реанімації", – пише активіст.Нагадаємо, в ніч на 29 липня на київській окружній п'яний водій, намагаючись втекти від поліції, протаранив машину з літніми людьми.
