Акція протесту відбулася під стінами ГПУ. Люди прийшли, аби привернути увагу на порушення прокурорів, які розслідують вбивство Олеся Бузини.
Активісти розлили на вході ГПУ свинячу кров, а також запалили фаєри. Повідомляє http://24tv.ua/
До протесту долучилися народні депутати. Зокрема, Ігор Луценко та Єгор Соболєв.
Нагадаємо, журналіста Олеся Бузину вбили 16 квітня у Києві у дворі будинку.
Співробітники прокуратури Києва та внутрішніх справ встановили і 18 червня затримали двох осіб, яких підозрюють у вбивстві журналіста.
9 грудня 2015 року Печерський суд Києва відпустив з-під варти під домашній арешт Поліщука.
