середа, серпня 31

Можливі криваві провокації 1 вересня: російські війська наразі імітують обстріл шкіл, - розвідка

Розвідка заявляє, що російські пропагандисти Центру інформаційного протиборства підготували план системних провокацій "Перше вересня", щоб звинуватити сили АТО у порушенні режиму тиші, Мінських домовленостей та міжнародного гуманітарного права.

.Телевізійники та військовослужбовці з Росії здійснюють постановочні знімання, у яких нібито бійці АТО обстрілюють навчальні заклади та шкільні автобуси. Повідомляє http://perelaznews.blogspot.com/  Про це у Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Згідно з інформацією, знімання проводяться на окупованій частині Донбасу на території населених пунктів Безіменне та Красноармійське. Розвідка заявляє, що російські пропагандисти Центру інформаційного протиборства підготували план системних провокацій "Перше вересня", щоб звинуватити сили АТО у порушенні режиму тиші, Мінських домовленостей та міжнародного гуманітарного права. Своєю чергою, населення тимчасово окупованих територій Донбасу позитивно сприймає пропозицію української сторони повністю припинити вогонь 1 вересня з метою безпеки. Саме з огляду на це російські пропагандисти готують провокації.

"31 серпня - 1 вересня, за безпосередньої згоди командувача 1 армійським корпусом (Донецьк) ЗС РФ, за участі російських телевізійних журналістів та військовослужбовців 9 окремого штурмового полку морської піхоти (Новоазовськ) проводяться постановочні знімання, що передбачають у т.ч. імітацію обстрілів навчальних закладів та шкільних автобусів у районі населених пунктів Безіменне, Красноармійське", - йдеться у повідомленні.