понеділок, серпня 29

Анфіса Чехова вперше похвалилася потаємними татуюваннями (ФОТО)

Щоранку у Анфіси Чехової починається з занять йогою.
І для її шанувальників бачити на фото скручування, прогини та інші асани у виконанні телеведучої – звична справа. Повідомляє http://www.akcent.info/

Але тепер вони були вражені не тренованості тіла Чехової, а можливості розгледіти всі її численні татуювання, які зазвичай приховані під одягом, передає Корупція.СтарБагато хто в коментарях до фото в Instagram стали питати про значення цих малюнків на тілі.

Дивіться також:Оце так новина: розкрита таємниця про чоловіка Олени Кравець (ФОТО)

Всі наколки на тілі Анфіси мають філософсько-релігійний підтекст. І це зрозуміло, адже її батько – кришнаїт, а сама Чехова, як вона каже, багато спілкувалася з буддистами, кришнаїтами та індуїстами.На її лівому плечі вибитий солярний символ, на щиколотці – ієрогліфи. Ще є дракон, який символізує гасло “Я ненавиджу цей світ!” і намальований на куприку квітка – символ кохання і лагідності. Ну а на шиї Анфіси видно каліграфічна напис на санскриті “душею і тілом”. Причому зробила її собі Чехова після того, як побачила її на тілі у своєї подруги Лери Кудрявцевої. Правда, у тієї фраза написана на латині.