четвер, серпня 25

Тривожні симптоми: Задекларована мета військових навчань в РФ може змінитися в будь-який момент, - розвідка

Загроза такої перевірки для України полягає насамперед у нарощуванні угруповання російських військ поблизу кордону з Україною.
Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький заявляє, що російська влада може змінити декларована мета нових військових навчань в Росії в будь-який момент. Про це Скібіцький заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України. Сообщает http://patrioty.org.ua/

"Цей процес спрямований на демонстрацію Росією своєї військової потужності, ми не виключаємо, що задекларована мета цих навчань - перевірити боєготовність Збройних сил - може бути змінена в будь-який момент вищим державним керівництвом Росії", - зазначив він.

Так він прокоментував оголошення в Росії раптової перевірки боєготовності прикордонних з Україною військових округів. За словами представника ГУР, загроза такої перевірки для України полягає насамперед у нарощуванні угруповання російських військ поблизу кордону з Україною.

"Перш за все ми повинні згадати, які дії Росії були в минулі роки. Навчання" Кавказ-2008 "- саме тоді теж створювалося ударне угруповання, яке було задіяно для агресивних дій на території Грузії. Друге - потужне угруповання створювалося під час Олімпіади в Сочі 2014 року . Після цього це угруповання було задіяно до анексії Криму. Третє - 2014 р. теж влітку були проведені навчання поблизу кордонів нашої держави, теж була раптова перевірка, було створено потужне угруповання російських військ у наших кордонів, потім зайшли на нашу територію і почали агресію Росії проти нашої держави. Ось в цьому загроза для нашої держави", - сказав він. Скібіцький додав, що українська розвідка буде відслідковувати переміщення російських військ.