вівторок, вересня 6

КРИТИЧЕСКАЯ СИТУАЦИЯ НА “ИНТЕРЕ”

Неопытные читатели могли бы подумать, что злоключения телеканала «Интер» ограничатсяпожаром в здании НИС, но это было только начало. 

Начиная со вчерашнего утра, протестующиеблокируют работу вещателя уже у центрального офиса, создавая при этом значительные неудобства для его работников. Сообщает http://newsonline24.com.ua/


Например, вчера вечером они столкнулись с тем, что уйти домой так просто не получится, а потому к собственному вызволению подключили народных депутатов и полицию:
«Около 70 сотрудников заблокированного телеканала «Интер» при помощи народных депутатов в 19:30 покинули территорию телецентра. Сотрудники полиции разблокировали выход с телеканала и позволили людям выйти. Лица, блокирующие телеканал, в это время выкрикивали оскорбления и угрозы в адрес выходивших.
Въезд и вход на территорию телеканала по-прежнему заблокированы. Ворота завалены грудой автомобильных покрышек. По-прежнему заблокирован доступ журналистов к своим рабочим местам и выезд съемочных групп», – сообщила вчера вечером пресс-служба канала.

Но и это не стало финальной точкой в истории. Сегодня протест и, соответственно, блокирование работы вещателя продолжается, и теперь «Интер» заявляет о том, что ситуация достигла критической стадии:

«Головний телецентр «Інтер Медіа Груп», звідки здійснюється мовлення телеканалів «Інтер» та «НТН» другу добу знаходиться в облозі. Група журналістів «НТН» та працівники, що забезпечують ефір телеканалів знову не змогли потрапити на свої робочі місця. Це трапилось сьогодні о 7.15 ранку внаслідок того, що люди, які вже другу добу блокують головний телецентр «Інтер Медіа Груп» перегородили вхід на територію телецентру. Після того, як співробітники «Інтер Медіа Груп» пред’явили свої посвідчення і пояснили, що вони журналісти, їх все одно фізично не пустили на робочі місця. В діях осіб, що блокували доступ журналістів до своїх робочих місць є пряме перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, що в Україні є кримінально караним діянням.

Телеканал «Інтер» за останні три дні подав до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національної поліції України 10 заяв про скоєння злочинів. Наразі ніякої реакції правоохоронців на подані заяви немає.
Роботу головного телецентру  «Інтер Медіа Груп» заблоковано невідомими людьми з 9.00 ранку 5 вересня 2016 року. Перекрито в’їзд та вхід, ворота блоковані автомобільними покришками. Знімальні групи не можуть виїхати на зйомки. Телецентр, який є об’єктом складної технічної експлуатації та підвищеної пожежної небезпеки потребує постійного кваліфікованого обслуговування. Наразі, для забезпечення безперебійної роботи телецентру частина співробітників знаходиться другу добу на своїх робочих місцях без можливості заміни.
«Інтер Медіа Груп» та телеканал «Інтер» неодноразово повідомляли про факти правопорушень та відкрито звертались до представників влади, Президента із закликом втрутитися у ситуацію, сприяти розблокуванню телеканала, гарантувати безпеку діяльності засобів масової інформації та їх працівників».
Главное, чтобы эта история разрешилась как можно скорее и без жертв. А протестующие могли бы и выпустить работников «Интера» домой – людям, в конце концов, нужно есть и нормально спать.