понеділок, вересня 5

"Якщо щодня гинуть солдати": Координатор з питань політики санкцій США пояснив, чому від українців важко вимагати виконання "Мінська"


Ситуація в країні лишається занадто складною, переконані у Вашингтоні. Україна не може виконувати Мінські угоди, коли щодня гинуть її солдати.
Про це заявив координатор з питань політики санкцій США Деніел Фрід в інтерв'ю Delfi, повідомляютьПатріоти України. Сообщает http://zvamynews.blogspot.com/ "Важко вимагати від українців виконання угод, якщо щодня гинуть їхні солдати. Демократично обраним українським депутатам вкрай важко займатися складними реформами в той час, коли вбивають їхніх солдат", - сказав він.

"Коли я востаннє був у Києві, мені сказали: "Заради Бога, як ви можете очікувати, що ми приймемо складні рішення, якщо Росія не виконує свою частину Мінських угод?" І я повинен сказати, що це аргумент", - додав чиновник.

За його словами, зараз було б некоректно говорити про те, що Мінські угоди успішно виконуються. "Варто посилити наші дипломатичні прагнення до підтримки виконання Мінських угод", - наголосив Фрід.