четвер, вересня 22

МЕРЕЖУ СКОЛИХНУЛА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕ, ХТО СТАВ ХРЕЩЕНИМ БАТЬКОМ ОНУКИ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко похрестила онуку.

Картинки по запросу ТИМОШЕНКО ХРЕСТИЛА ОНУКУДочку Жені Тимошенко і одеського бізнесмена Артура Чечоткіна хрестили у Володимирському соборі Києва. Сообщает http://de-facto.cc/


Новина про те, що Юлія Володимирівна стала бабусею, з’явилася в кінці червня. Зараз дівчинці близько трьох місяців.
З фотографій собору видно, що під час таїнства Тимошенко тримає на руках дитину, тобто стала хрещеною для внучки. Зазначимо, що за православним звичаєм, бабусі дозволяється виступати в ролі хрещеної матері, а от батькам ні. Хрещеним батьком став заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Зюков.
Єва отримала церковне ім’я Марія.
Народження дитини стало для сім’ї довгоочікуваним та радісною подією. Згадати тільки, як шумно зустрічали Женю з пологового будинку – сусіди по Козіну розповідали журналістам, що в будинок до Тимошенко і Чечеткину з’їжджалися численні гості з квітами і подарунками, а днями Юлія Володимирівна цікавилася дитячими вишиванками на ярмарку у Львові.
Фото політика у Володимирському соборі Києва опублікував політтехнолог Юрій Дорошенко. “Зараз Юлія Тимошенко хрестить свою онуку Марію у Володимирському соборі.Щиро вітаю! Це довгоочікувана для родини радість”, – йдеться у його повідомленні.