середа, вересня 21

В Україні змінили правила розрахунку субсидій

Кабінет міністрів України вніс серію змін в порядок розрахунку житлової субсидії. Тому надання раніше призначеної субсидії припиняється, якщо збільшується кількість прописаних в квартирі людей. 
Про це йдеться в постанові №635 від 8 вересня. Крім того, солдатам строкової служби середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму. Сообщает http://market.korupciya.com/

 Якщо на момент звернення за призначенням субсидії громадянин є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, в його середньомісячний сукупний дохід враховується розмір пенсії за попередній місяць.

А для тих, хто досяг 18-річного віку за станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, то середньомісячний сукупний дохід такої людини менше прожиткового мінімуму, або доходи відсутні, але такий громадянин навчався на денній формі навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах, то для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні одного прожиткового мінімуму.

Нові правила стосуватимуться і тих, чий середньомісячний сукупний дохід менше прожиткового мінімуму, але хто протягом зазначеного періоду отримував будь-які соціальні виплати (пенсії, стипендії, допомоги при народженні (усиновленні) дитини і т.д.) або будь-які доходи, отримані особою, які не досягли 18-річного віку, то в розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів. Кабмін також ухвалив, що якщо у громадянина відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму.