вівторок, жовтня 10

Десяткам київським навчальним закладам загрожує закриття: дізнайтеся причину і повний список


У Києві 29 коледжам і училищам загрожує закриття в 2018 році через відсутність фінансування, передає Корупція.ІнфоПро це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Дмитро Білоцерківець.

"29 навчальних закладів Києва I-II категорії можуть підлягати закриттю в 2018 році у зв'язку з тим, що в проекті держбюджету на 2018 рік не передбачено їхнє фінансування.

Єдиний регіон України, якому не передбачена необхідна дотація на 2018 рік", – зазначив Білоцерківець.

Нардеп пояснив, що переклад навчальних закладів на баланс міста без передачі фінансування може призвести до їхнього закриття вже в 2018 році.

Білоцерківець також уточнив, що є два варіанти вирішення проблеми.

Зокрема, на його думку, необхідно залишити держфінансування, передбачивши це іншою редакцією бюджетного кодексу і проекту держбюджету, або ж надати місту необхідну дотацію.

Також нардеп опублікував список навчальних закладів, які перебувають під загрозою закриття.Dmitriy Belotserkovets
у неділю
29 учебных заведений Киева I-II категории могут подлежать закрытию в 2018 году в связи с тем, что в проекте госбюджета на 2018 год не предусмотрено их финансирование.
Единственный регион Украины, которому не предусмотрена необходимая дотация на 2018 год, это Киев. Сумма необходимой дотации 271 млн гривен.
Передача учебных заведений на баланс города без передачи финансирования реально может привести к моментальному их закрытию.
Выходов из ситуации два:
1). Оставить государстве...
Показати більше...