середа, жовтня 11

Паніка в Міноборони: опубліковано ім’я і фото арештованого заступника міністра


Стало відомо ім’я затриманого заступника міністра оборони

Повідомляє politeka.net передает http://www.amn.org.ua/
За підозрою в корупції НАБУ затримало генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.


На сайті Міноборони зазначено, що Андрій Павловський отримав звання генерал-лейтенанта 23 серпня 2015 року. А з 8 квітня 2015 року обіймав посаду заступника міністра оборони України.

Народився Павловський в 1964 році в Миколаївській області. На військовій службі з 1983 року. Службу проходив на різних посадах: командира взводу, роти, заступника командира батальйону, начальника штабу – заступника командира батальйону та інше.

З 2012 – по 2014 рік був начальником штабу на посаді першого заступника командира 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

З січня 2014 року – по квітень 2015 був начальником Тилу Збройних Сил України. Після був призначений на посаду заступника міністра оборони.


Нагадаємо, сьогодні НАБУ затримали заступника міністра оборони, якого підозрюють в розтраті державних грошей на суму понад 149 млн гривень.

Також разом із заступником міністра був затриманий директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулевич.