середа, липня 22

Скандал в КМДА: Чиновники активно співпрацювали… з рейдерами


Підопічні Кличка непрямо брали участь в рейдерській атаці. Керівництво департаменту освіти і науки КМДА довірило представляти свої інтереси в суді громадянину, який раніше фігурував у судових розглядах про рейдерські захоплення столичної нерухомості.
 Про це повідомляє ПіК з посиланням на заяву, що надійшла до прокуратури Києва, інформують Патріоти України. Громадянин Жуков, на чиє ім’я виписала довіреність директор департаменту Олена Фідонян, в 2007 році двічі судився з власниками нерухомості в центрі Києва. Проте в обох випадках суд визнав претензії Жукова необґрунтованими і “по суті своїй мають рейдерський характер”. Відзначимо також, що “офіційний рейдер” Жуков не є співробітником КМДА і не має відношення до муніципального освіти, тому причини довіри до нього профільного департаменту залишаються загадкою.


Втім, як повідомляє видання, Жукову довірили представляти свої інтереси і декілька депутатів Київради, що наштовхує на думку про те, що муніципальні чиновники і депутати реалізують якусь рейдерську “схему”. Мер столиці Віталій Кличко поки що ніяк не відреагував на цей випадок, який може розростися у великий корупційний скандал. Як повідомлялося раніше, це не перший “прокол” в роботі департаменту освіти і науки КМДА.
 За підсумками минулого року департамент не реалізував п’ять запланованих освітніх проектів: програму комп’ютеризації шкіл (на яку було виділено 7 млн. грн), проект з відновлення дитячих садків, програму “Питна вода” (оснащення шкіл кулерами), а також програми по заміні дитячих харчоблоків і вікон у школах. Куди були перенаправлені кошти, що виділялися з бюджету на ці проекти, громадськості так і не повідомили.






 Джерело: http://patrioty.org.ua/