Ніхто не може з впевненістю гарантувати, що у лідера РФ все гаразд з психічним здоров'ям, а він тим часом очолює державу, яка володіє ядерною зброєю.
Сообщает: http://patrioty.org.ua/
Говорячи про заяву глави європейської дипломатії Федеріки Могеріні про те, що країни-члени ООН повинні приєднатися до санкцій проти Росії, опозиціонер зауважив: "Я думаю, що список країн, санкції яких для Росії можуть бути істотними, вже фактично вичерпаний. Я не дуже уявляю собі, про які ще країни мова". "Мені здається, це мало б чисто моральне значення - приєднання ООН до санкцій, але в сенсі ефективності, по-моєму, нічого б не додало", - переконаний Риклін.
Відповідаючи на питання видання, чи залишилися країни, санкції яких були б по-справжньому відчутними для економіки Росії, але які поки не ввели їх, Риклін заявив: в числі країн, що не приєдналися до санкцій, немає країн, які володіють достатнім економічним потенціалом.
"Та ж Монголія могла б ввести санкції проти Росії, але, при всій повазі, ця країна не має в своєму розпорядженні достатнього економічного потенціалу для того, щоб її санкції мали істотний вплив на російську економіку", - сказав він.
Сайт також запитав, чому Захід досі не застосував персональних санкцій проти президента Росії Володимира Путіна. Відповідаючи на це питання, Риклін припустив, що західні країни побоюються таких санкцій, оскільки усвідомлюють, що РФ володіє ядерною зброєю.
"Якщо я правильно пам'ятаю, деякі європейські парламентарії завели розмову про санкції проти Путіна в контексті" списку Савченко ". Я вважаю, що це, в загальному, важливий і ефективний хід - санкції спрямовані проти лідера російської держави, тому що сьогодні в Росії править такий режим, де саме лідер відповідає за все і ініціює подібного роду історії.