
Частина земель у Лисичанському районі, що на Луганщині, стали непридатними для господарства. Близько 19 га площі забруднили екологи з Черкас, знехтувавши своїми обов’язками. Такий факт викрила СБУ.
Сообщает: http://uapress.info/uk/
Замість того, щоб виконати свій обов’язок та убезпечити безпеку для земляків на чималій прилеглій території, екологи порушили правила договору. В результаті цього, непридатними для господарства стали 19 га державної землі.
Розмір збитків халатництва черкаських екологів сягнув більше 350 млн гривень. По цьому факту відкрито кримінальне провадження.