середа, серпня 31

У Путіна прокоментували введення перемир'я на Донбасі з 1 вересня

Москва підтримує домовленість про повне припинення вогню на Донбасі з 1 вересня.Про це заявив прес-аташе російського президента Дмитро Пєсков, новину передає «Преса України».

«У Кремлі підтримують домовленість, досягнуту Контактною групою щодо врегулювання ситуації на південному сході України щодо припинення вогню на лінії зіткнення сторін в зв'язку з початком нового навчального року, вступаючого в силу з 00.00 години 31 серпня», - заявив прес-секретар Володимира Путіна.

Крім цього Пєсков висловив надію, що дотримання режиму повного припинення вогню стане вагомим поштовхом до реалізації Мінських домовленостей. Прес-секретар російського лідера також нагадав, що російська сторона чекає від України ухвалення законопроектів про особливий статус Донецької і Луганської областей, проведення місцевих виборів на Донбасі, а також звільнення військовополонених.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що Німеччина і Франція схвалили ініціативу щодо введення режиму повного припинення вогню на Донбасі з 1 серпня. Український лідер підкреслив, що на даний момент реалізація даної ініціативи залежить виключно від Володимира Путіна.