вівторок, серпня 30

ВІДЕО. ЗАМІСТЬ РОСІЙСЬКИХ ДИРЧАЛОК СПРАВЖНЯ ЗБРОЯ. УКРОБОРОНПРОМ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИНОК

Секретар РНБО України вручив державні нагороди найкращим представникам заводів ДК «Укроборонпром». У заході також взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, Командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, народні депутати, керівництво «Укроборонпрому» та керівники більше 100 керівників заводів ДК «Укроборонпром». Сообщает http://start.co.ua/

Учасникам заходу було продемонстровано модель нового багатофункціонального безпілотного авіаційного комплексу «Горлиця» та зразок безпілотного тактичного багатоцільового броньованого транспортного засобу «Фантом».

Багатоцільовий авіаційний комплекс «Горлиця» розробляється на ДП «Антонов» у кооперації з провідними підприємствами України. Це буде перший вітчизняний безпілотний комплекс, який, у тому числі, може нести потужні засоби ураження. Практична відстань його польоту становитиме понад 1000 км.

Безпілотний тактичний багатоцільовий броньований транспортний засіб «Фантом» - це дистанційно керований мінібронетранспортер. Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. «Фантом» здатен транспортувати боєкомплекти, евакуйовувати поранених з поля бою та виконувати бойові завдання.

Також було презентовано нові потужні бойові модулі для бронетехніки: новий 60-мм, 80-мм міномет, вироблений за стандартами НАТО, вітчизняні авіаційні та протитанкові ракети, виготовлені з вітчизняних комплектуючих, снайперську зброю та бронетанкову техніку.