понеділок, вересня 5

Льовочкін під час війни добудовує палаци в Конча-Заспі – депутат. Відео

Екс-керівник адміністрації президента Януковича та співкерівник фракції “Опозиційного блоку” в Верховній Раді Сергій Льовочкін закінчує будувати величезний маєток у Конча-Заспі. Сообщает http://zvistka24.in.ua/Про це у блозі на “Українській правді” повідомив народний депутат Ігор Луценко.

“А тим часом сім’я співвласника телеканалу “Інтер” і великого москвофіла Львочкіна майже закінчила будувати своє гніздо у Кончі-Заспі, під Києвом. У жовтні 14-го року я опублікував зафільмоване з повітря будівництво. Можете порівняти”, – написав Луценко і виклав нове відео з будівництва.

Він відзначив, що опубліковане відео зняте у травні 2016 року.


Було і стало. Лише за 2 роки
“На цьому відео видно той непересічний прогрес, якого добилися Льовочкіни. Стіни та дах готові, залишилося закінчити оздоблення та озеленити ділянку”, – написав Луценко.


Він наголосив, що Генеральна прокуратура не чіпає Льовочкіних.

Як відомо, ділянка, на якій будують палаци, оформлена на сестру Льовочкіна – Юлію Льовочкіну. Зробила це вона у 2014 році після Євромайдану.

Ділянка має цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Острів сполучається мостом з берегом, де розташований інший вже збудований маєток Юлії Львочкіної, – на ділянках площею 0,42 га.

У вересні 2014 року Державна сільгоспінспекція на прохання прокуратури встановила, що передача земель та будівництво на ділянці під Києвом поблизу Обухова, оформленій у власність сестри екс-голови Адміністрації президента Юлії Льовочкіної –  так званому “острові Льовочкіна” – відбувається всупереч законодавству.

Прокуратура Київської області взялася проводити перевірку законності забудови острова.

Згідно з даними реєстру, у провадженні Обухівського райсуду Київської області перебуває справа про витребування у народного депутата Юлії Льовочкіної 3,24 га землі біля річки Козинка.