четвер, вересня 1

Аваков пропонує СБУ вплинути на канал “Інтер” і депортувати Шувалова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Служби безпеки України з проханням відреагувати на позицію телеканалу “Інтер”.  Сообщает http://novynarnia.com/Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.


На думку міністра, є достатньо фактів і доказів антиукраїнської та антидержавної позиції телеканалу “Інтер”.

“Нацрада з питань телебачення – де ви?! Чи політична кон’юнктура і кланові інтереси так стиснули вам горло, що забули, навіщо вас створили?
Звертаюся до СБУ. Шановні колеги – пауза затягнулася – ваша пряма відповідальність відреагувати на оприлюднені факти!” – заявив Аваков.

На думку міністра, “ідеолога інформаційної політики “Інтера”, громадянина Росії Ігоря Шувалова треба вислати з країни.

“Відносно [власника каналу “Інтер” Сергія] Льовочкіна і його політичних вигодованців на російські гроші – потрібне неупереджене розслідування й публічне оголошення результатів. Терабайт наявних фактів неможливо підробити, як і не можливо заховати і замовчати!” – вважає глава МВС.

Оприлюднене листування російської агентки Марії Столярової, котра працювала на телеканалі «Інтер», стало новим викликом правоохоронним органам України. Цинізм і зухвальство, з яким ця пропагандистка реалізувала плани Кремля з підриву ситуації в нашій держ
ESPRESO.TV|ВІД ESPRESO.TV
2,3 тис.
21
460

Як відомо, раніше в інтернет виклали дамп електронної поштової скриньки співробітниці “органів безпеки” незаконного збройного формування “ДНР” Тетяни Єгорової з співробітниками каналів “Інтер” і “Донбас”, з чого видно, що “Інтер” узгоджував свої сюжети із представниками “ДНР”.
СБУ заявила, що перевірить оприлюднене листування.

Велика кількість громадських активістів виступила із закликом до влади розглянути пропозицію щодо заборони мовлення телеканалу “Інтер”. Серед підстав для такого кроку, крім іншого, було названо “антиукраїнський” за своїм характером концерт, показаний телеканалом до 25-ї річниці Незалежності.

Нагадаємо, раніше СБУ депортувала з країни російську журналістку “Інтера” Марію Столярову, яка також виявилася замішаною в листуванні та узгодженні позицій каналу з “ДНР”.