пʼятниця, вересня 9

«Транснефти» заборонили постачати нафтопродукти Україні

Центральна енергетична митниця Росії дала розпорядження компанії «Транснефть» зупинити транспортування дизельного палива на територію України.Про це заявив офіційний представник російської транспортної компанії Ігор Демін. Новину передає «Преса України».

Як зазначається, причиною зупинки транспортування дизпалива стало анулювання Федеральною службою з технічного та експортного контролю (ФСТЕК) дозволів, виданих російським компаніям на постачання нафтопродуктів в Україну.

Демін пояснив, таке рішення стало результатом політики з «забезпечення законодавства Росії в області експортного контролю».

Зазначимо, що «Транснефть» уже зупиняла постачання пального в Україну, що було пов’язано з судовими процесами між українською владою та російською компанією стосовно приналежності трубопроводу та палива у ньому. Після двохрічної перерви, у травні 2016 року, транспортування було відновлене.

«Транснефть» - російська державна компанія, оператор магістральних нафтопроводів Росії. Вона забезпечує транспортування близько 90% усієї видобутої в РФ нафти.