середа, вересня 14

ЗСУ проводять тотальну зачистку в «сірій зоні» (ВІДЕО)

Українські силовики проводять тотальну зачистку "сірої зони" на Донбасі, оскільки бойовики терористичних угруповань дещо змінили тактику і виявити їх набагато складніше.У так званій "сірій зоні" немає позицій українських силовиків, однак тут виявлено дуже багато диверсантів бойовиків Донбасу, новину передає "Преса України".

Військові кажуть, що бойовики вирішили змінити тактику своїх атак на українських силовиків, вони заходять в житлові квартали "сірої зони" і звідти відкривають вогонь по позиціях ВСУ.

При чому диверсанти набираються з тих, хто раніше проживав або ще проживає в "сірій зоні", щоб у них були документи і прописка. "А зараз купа всяких речей – рукавички, бронежилети. Вже не можна виявити мозолі на пальцях або синці на плечах, як ми це робили в 2014 і 2015 роках", - розповіли українські силовики.

Місцеві жителі розповідають, що раніше в районі Старої Авдіївки була відносна тиша, проте останнім часом бойовики знову активізувалися.

Місцева влада повідомляє, що крім українських силовиків, жертвами терористів часто стають мирні жителі, по яких спеціально або випадково стріляють терористи.