середа, вересня 14

В суді при розгляді справі про ростріл Евромайдану оприлюдниле нове ВІДЕО

Після цього бійці «Беркуту» припинили наполягати на пострілах з готелю «Україна».У Святошинському суді триває розгляд справи п’яти екс-беркутівців, яким закидають масові розстріли активістів на вулиці Інститутській у лютому 2014 року. Сообщает http://agrimpasa.com/

 Сьогодні розглядали епізоди, пов’язані із двома Героями Небесної Сотні. Про це повідомляє власний кореспондент «5 каналу».

В суді при розгляді справі про ростріл Евромайдану оприлюдниле нове ВІДЕО

Як зазначається, одного з активістів, Володимира Мельничука, застрелили біля Жовтневого палацу близько 17 години. Тоді активне протистояння між «майданівцями» та силовиками вже завершилося, передає Агрімпаса посилаючись на 5 канал.

На судовому засіданні всьоме переглядали один і той саме фрагмент відео. На ньому снайпер розстрілює беззбройного і беззахисного киянина Володимира Мельничука на очах у активістів та його дружини, Марії. 

За даними експертизи, в чоловіка стріляли кулями калібру 8-9 міліметрів, тобто з автоматів Калашникова. Шансів вижити у чоловіка не було.

«Поранення виникло від дії кулі  внаслідок вогнепального пострілу. Можна припустити, що розмір кулі становив 0,8 — 0,9 сантиметрів. Ознак пострілу з близької дистанції не виявлено», — зазначає суддя Сергій Дячук.

Обвинувачені, натомість, стверджують, що стріляли невідомі з готелю «Україна».


Втім цього разу обвинувачення має ще одне, не оприлюднене досі відео. Його фіксували камери відеоспостереження встановленні на будівлі в Національному банку. Після його демонстрації беркутівці вже не наполягають на пострілах з готелю «Україна», а лише стверджують, що з-за бетонних барикад стріляли й інші спецпризначенці.

Як стало відомо, попри спротив беркутівців, суд задовольнив клопотання захисту, який просив встановити точний час останньої у житті Мельничука розмови. Перед смертю він говорив із матір’ю.